Иконка географической точки ресторана Le Komora Бесплатная доставка при заказе от 300 грн! Иконка бесплатной доставки - Le Komora

Договор публичной оферты

 

За цим Договором одна сторона Продавець з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла умови цього Договору публічної оферти — Покупець, з іншого боку, надалі разом іменовані — Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі — Договір), адресований необмеженому колу осіб, що є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, інформація по які розміщена у відповідному розділі Веб-сайту https://lekomora.com/.

Продавець, що має намір здійснювати продаж Товарів за допомогою Веб-сайту https://lekomora.com/ і Покупці при придбанні Товарів, зображення яких розміщені на відповідних сторінках https://lekomora.com/, приймають умови цього Договору про наступне.

 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Договірні відносини між продавцем і покупцем оформляються у вигляді Договору публічної оферти. Натискання на сторінці Веб-сайту https://lekomora.com/у відповідному розділі кнопки «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ» означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно з чинним українським законодавством, взяв до виконання умови Договору публічної оферти, які вказані нижче.

1.2. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641,642 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з цим Договором Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісний Замовлення і за невиконання умов цього Договору.

1.3. Цей Договір набуває чинності з моменту натискання на кнопку «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ», яким Покупець дає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару і діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця і повного розрахунку з ним.

1.4. Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони вибирають і, в разі необхідності, застосовують українське законодавство.

 

 1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

«Договір публічної оферти» — публічний договір, зразок якого розміщено на Веб-сайті https://lekomora.com/і застосування якого є обов’язковим для Продавця, що містить пропозицію Продавця про придбання Товару, інформація про який розміщена на Веб-сайті https://lekomora.com/, спрямоване невизначеному колу осіб, у тому числі Покупцям.

«Акцепт» — — прийняття Покупцем пропозиції продавця про придбання Товару, інформація про який розміщено на Веб-сайті https://lekomora.com/, шляхом додавання його в віртуальну корзину і відправки Замовлення та його оплата.

«Товар» — предмет торгівлі (блюдо, напій, продукти, товари), про придбання якого на Веб-сайті https://lekomora.com/розміщено пропозицію продавця.

«Покупець» — будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, які відвідали Веб-сайт https://lekomora.com/і мають намір придбати той чи інший Товар. При придбанні алкогольних напоїв, столового вина, пива, тютюнових виробів – особа якій виповнилось 18 років;

«Продавець» — фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, яке є власником або розповсюджувачем Товару і за допомогою Веб-сайту https://lekomora.com/має намір його продати.

«Замовлення» — належним чином оформлена і розміщена на Веб-сайті https://lekomora.com/ заявка Покупця на купівлю Товарів, адреси продавцю.

«Законодавство» — встановлені українським або міжнародним законодавством норми для регулювання договірних правовідносин за Договором.

«Істотний недолік Товару» — недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин.

 

 

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1.Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором продати Товар на основі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці Веб-сайту https://lekomora.com/, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, купити Товар та сплатити за нього гроші.

3.2.Продавець і Покупець підтверджують, що чинний Договір не є фіктивною або удаваною угодою або угодою, укладеною під впливом тиску або обману.

3.3. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, які регулюють сферу правовідносин, що виникають і діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на виробництво та / або реалізацію товару без будь-яких обмежень, відповідно до вимогами чинного законодавства України, і зобов’язується нести відповідальність в разі порушення прав Покупця в процесі виконання цього Договору та реалізації Товару.

 

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

4.1. Продавець зобов’язаний:

— виконувати замовлення Покупця в разі надходження оплати від Покупця;

— виконувати умови цього Договору;

— передати Покупцю Товар відповідно до обраного товару на відповідній сторінці Веб-сайту https://lekomora.com/, оформленим замовленням і умов цього Договору;

— перевірити якісні та кількісні характеристики Товару під час його упаковки;
4.2. Продавець має право:

— в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

 

5.ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

5.1. Покупець зобов’язаний:

— своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору;

— ознайомитися з інформацією про товар, розміщеної на Веб-сайті https://lekomora.com/;

— при отриманні Товару у особи, яка вчинила його доставку, переконатися в цілісності і комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки.

— у разі пошкодження або неповної комплектації Товару — зафіксувати їх в накладній, яку разом з Покупцем має підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві.

5.2. Покупець має право:

— оформити замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту https://lekomora.com/;

— вимагати від продавця виконання умов цього Договору.

 

 1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

6.1. Покупець самостійно оформляє замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту https://lekomora.com/шляхом додавання Товарів в віртуальну корзину за допомогою натискання кнопки «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ», або зробивши замовлення по електронній пошті, або за номером телефону, зазначеному в розділі контактів Веб-сайтуhttps://lekomora.com/.

 1. ЦІНА ДОГОВОРУ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

7.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на відповідній сторінці Веб-сайту https://lekomora.com/. Ціна Договору визначається шляхом додавання цін всіх обраних Товарів поміщених в віртуальну корзину і ціни доставки, яка визначається в залежності від способу доставки відповідно до умов розділу 8 цього Договору.
7.2. Вартість Замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури товару.

7.3. Покупець може оплатити замовлення

Наступний способами:

 1. за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу (Покупець оплачує замовлення після отримання рахунку в розмірі 100% передоплати) або готівкою кур’єру.
 2. Карткою на сайті за допомогою платіжної системи LiqPay з використанням платіжних карток наступного виду VISA  (VisaElectron, Visa Classic, Visa Gold, Visa Platinum ) , MASTERCARD  (Cirrus, Maestro, MasterCard Standard, MasterCard Gold, MasterCard Platinum).

При оплаті Покупцем замовлення платіжною карткою можливо стягування додаткової комісії емітентом цієї карти. При натисканні на сторінці Веб-сайту https://lekomora.com/ у відповідному розділі кнопки «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ» означає, що Продавець повідомив Покупця про можливість стягнення додаткової комісії.

 

 1. УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

8.1 Покупець отримує Товар за допомогою доставки. Порядок оплати і отримання зазначений на відповідній сторінці Веб-сайту https://lekomora.com/.
8.2. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, що доставляється кур’єром, Покупець підтверджує власним підписом в замовленні при отриманні Товару.
8.3. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеної Покупцем в заявці або відмови Покупця від отримання Товару по необґрунтованих причин, при доставці Кур’єром, Товар повертається в центр відвантаження. Оплата за послуги кур’єра і товар, перерахована Покупцем, не повертається. Всі питання, що виникли в процесі оплати та отримання Товару, Покупець може з’ясувати по контактними даними в розділі Контакти.

 

 1. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

9.1. У разі наявності недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати їх в складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем і особою, яка здійснила доставку Товару або Продавцем. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) години Покупець зобов’язаний повідомити менеджеру (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки і домовитися про заміну Товару.

 

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ВИРІШЕННЯ СПОРІВ


    10.1 Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним міжнародним та українським законодавством.
10.2 У разі виникнення суперечок, пов’язаних з виконанням Сторонами цього Договору, за винятком спорів про стягнення заборгованості з покупця, Сторони зобов’язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії — 7 (сім) календарних днів з дати її отримання. По спорах у зв’язку зі стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не потрібно.

10.3 Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або в зв’язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді згідно з українським матеріального і процесуального права.

 

 

×